Laatste nieuws
Paul-Henri Mathieu bedankt Richard Krajicek
Paul-Henri Mathieu liet er na de 4-6, 7-6, 6-4 overwinning op de als vierde geplaatste Feliciano Lopez geen gras over groeien. “Ik ben Richard Krajicek nogmaals dankbaar voor de wildcard in de kwalificaties. Op het laatste moment ben ik naar Rotterdam gekomen, maar inmiddels sta ik wel in de tweede ronde van het hoofdtoernooi. Dat is een fijne comeback.”
Mathieu zat in 2011 door een slepende knieblessure het hele seizoen in de lappenmand. Vorige maand maakte de Fransman zijn rentree op de ATP World Tour. Hij boekte eerste overwinningen in het kwalificatietoernooi op Michael Berrer en Thomas Schoorel. De zege op de Spaanse nummer vijftien van de wereld was zijn derde zege in Rotterdam.
Het duel tegen de Spanjaard duurde twee uur en vijftig minuten en zal vermoedelijk één van de langste partijen van de 39e editie van het ABN AMRO World Tennis Tournament worden. “Ik ben weer helemaal fit na zijn periode tijdens het revalidatieproces. Wedstrijden tegen Lopez zijn altijd lastig, maar het is gelukkig gelukt om hem te verslaan.”
Paul Henri Mathieu speelt in de tweede ronde tegen de winnaar van de ontmoeting Robin Haase-Nikolay Davydenko. Dat duel wordt dinsdagavond vanaf 19.30 uur gespeeld.



















